Krh. Podhradie - Vlachovo 6:0 (3:0)

G: Lörincz 3, Mészner, Várady, Kún

ŽK: Šalamon, Mészner

4.kolo 29.8.1999

Rejdová - Rož. Bystré 2:1 (0:0), Dlhá Ves - Kunová Teplica 3:1 (1:0), Vlachovo - Lipovník/RV B 3:3 (2:2), Dedinky - Plešivec 2:0 (1:0), Nižná Slaná - Kovstav 1:0 (1:0), Štítnik - Vyšná Slaná 4:3 (2:1),

Dobšiná - Krh. Podhradie 0:2 (0:0)

G: - Lörincz, Mészner

ŽK: Thán, Katona, Várady

Domáci nastupovali do zápasu s cieľom odčiniť vysokú prehru na ihrisku v Plešivci. V zápase však narazili na veľmi dobrého súper, ktorý hral pozorne v obrane a využíval každú príležitosť na strelenie gólu. Góly začali padať až v II. polčase a na prekvapenie divákov do domácej brány. Rozhodoval Hajdúk pred 150 divákmi.

5.kolo 5.9.1999

Kovstav - Vlachovo 2:2 (0:0), Vyšná Slaná - Dlhá Ves 2:2 (2:1), Lipovník/ RV B - Dobšiná 6:0 (5:0), Kunová Teplica - Rejdová 2:1 (1:1), Plešivec - Štítnik 1:0 (1:0), Rož. Bystré - Nižná Slaná 3:2 (1:2),

Krh. Podhradie - Dedinky 2:2 (0:1)

G: Krištóf, Mészner

Zápas začal dvomi, tromi peknými akciami domácich, no až do konca I.polčasu boli hostia od 10 min. lepším mužstvom, hrali pozorne v obrane a v útočnej činnosti robili domácim značné problémy. Svoju hernú prevahu vyjadrili olom Šrenkela. Ani po zmene strán sa domáci nedokázali dostať do tempa a tak hostia čoraz častejšie nebezpečne zamestnávali domácu obranu i brankára. Po druhom góle Grančáka sa zdalo, že je rozhodnuté, hostia sa akoby upokojili a v samom závere inkasovali z kopačky Krištófa prvý gól. Potom Mészner po najkrajšej domácej akcii prihral úplne voľnému Kúnovi, ktorý však neskóroval. V 90. min. po závare pred hosťujúcou bránou vyrovnal Mészner. Pred 200 divákmi rozhodoval Farkaš.

6.kolo 12.9.1999

Vyšná Slaná - Plešivec 2:0 (0:0), Dlhá Ves - Rejdová 5:0 (2:0), Dedinky - Lipovník 0:5 (0:0), Dobšiná - Kovstav 1:0 (1:0), Nižná Slaná - Kunová Teplica 4:2 (1:0), Vlachovo - Rož. Bystré 4:2 (2:2),

Štítnik - Krh. Podhradie 1:2 (1:2)

G: Ikri - Kún, Lörincz

ŽK: Krištóf, Várady Lörincz

Snahu domácim hráčom nemožno uprieť, no v prílišnej verve robili chyby v obrannej činnosti, čo hostia dokázali stopercentne využiť vo svoj trojbodový zisk. Domácim sa nedarilo ani v koncovke, ktorá ich trápi už od začiatku súť. ročníka. Pred 150 divákmi rozhodoval Lucza.

7.kolo 19.9.1999

Lipovník / RV B - Štítnik 2:0 (0:0), Rejdová - Nižná Slaná 4:1 (1:0), Kovstav - Dedinky 2:0 (0:0), Kunová Teplica - Vlachovo 1:1 (1:1), Rožňavské Bystré - Dobšiná 3:3 (3:1), Plešivec - Dlhá Ves 1:2,

Krh. Podhradie - Vyšná Slaná 5:0 (1:0)

G: Korszinski 2, Jurínyi 2, Mészner

Na začiatku zápasu sa obidve mužstvá vzájomne "oťukávali", no domáci postupne preberali iniciatívu na svoje kopačky. Nepresnosťou v zakončení sa však pripravovali o zvýšenie svojho náskoku po góle Jurínyiho už v I. polčase. Aj II. Polčas sa začal vo vlažnom tempe. O vysokom víťazstve domáci rozhodli v 10-minútovke, keď najprv Mészner prihral na gól striedajúcemu Korszinskému, sám zariadil s prehľadom tretí gól a o niekoľko minút sa opäť presadil Korszinsky a po ňom i Jurínyi po druhýkrát. Hostia mali taktiež niekoľko gólových príležitosti, ktoré však zahodili. Pred 140 divákmi rozhodoval Slavkovský.

8.kolo 26.9.1999

Vyšná Slaná - Lipovník / RV B 2:4 (2:4), Dobšiná - Kunová Teplica 1:1 (0:0), Štítnik - Kovstav 3:0 (1:0), Dlhá Ves - Nižná Slaná 3:2 (2:1), Vlachovo - Rejdová 4:2 (0:1), Dedinky - Rož. Bystré 10:0 (5:0),

Plešivec - Krh. Podhradie 0:0

Domáci sa v slušnom zápase snažili odčiniť prehru z predchádzajúceho kola na domácej pôde, no znovu narazili na dobre hrajúceho súpera. Ten hral pozorne v obrane a neustále zamestnával domácu obranu nebezpečnými protiútokmi, z ktorých mohol Mészner a Lörincz rozhodnúť o výsledku. Keďže sa tak nestalo, obidve mužstvá boli vzhľadom na priebeh hry spokojné i s remízou, ktorá môže viac mrzieť hostí. Pred 300 divákmi rozhodoval Renčok.

9.kolo 3.10.1999

Kovstav - Vyšná Slaná 7:1 (4:0), Rejdová - Dobšiná 5:0 (0:0), Lipovník / RV B - Plešivec 1:0 (0:0), Nižná Slaná - Vlachovo 2:2 (1:0), Kunová Teplica - Dedinky 3:2 (2:0), Rož. Bystré - Štítnik 2:2 (1:0),

Krh. Podhradie - Dlhá Ves 2:0 (1:0)

G. Mészner, Thán

ŽK: Barczi

Obidve mužstvá odohrali zápas vo vysokom nasadení. V I.polčase mali domáci miernu prevahu, ale strelecké pokusy Kún, Thána mierili vedľa alebo ponad bránu. Hostia si v I.polčase vypracovali jednu čistú gólovú príležitosť, no Szeman netrafil dobre loptu. V závere I.polčasu vystrelil prudko Mészner a domáci viedli. V II.polčase bol tlak domácich väčší, vypracovali si niekoľko gólových príležitostí, no cestu do brány si našla iba strela Korszinského. Domáci navyše nepremenili pok. kop. Hosťom výborne zachytal brankár. Pred 200 divákmi rozhodoval Nagy.

10.kolo 10.10.1999

Vyšná Slaná - Rož. Bystré 2:1 (2:0), Štítnik - Kun. Teplica 1:3 ä0:1), Dobšiná - Nižná Slaná 7:1 (3:1), Plešivec - Kovstav 0:0, Dedinky - Rejdová 4:1 (2:0), Dlhá Ves - Vlachovo 3:1 (1:0)

Krh. Podhradie - Lipovník 0:2 (0:0)

ŽK: Jurínyi

Krh. Podhradie: Z. Šalamon - Barczi, Várady, Breuer, Kovács - Thán, Lázar, Kún, Jurínyi - Mészner, Lörincz (Korszinski)

Lipovník / RV B: Gašpár - Majný, Znak, Harhovský, Szücs - Fábian, Béreš, Korintuš, Morávek (Filčák) - Grecmacher (Anna), Alexa (Podracký)

V šlágri kola sa v úvodných dvadsiatich minútach hralo vo vysokom tempe. Útoky sa striedali na obidvoch stranách. Hostia mohli streliť gól z kopačky Alexu, no ten minul. Domáci sa mohli radovať po výbernej kombinácii Lázar - Mészner, na konci ktorej bola nepresná strela Lőrincza. Potom ešte Thán v dobrej streleckej príležitosti zle trafil loptu a tak si diváci na gól museli počkať v II.polčase, keď po prihrávke z pravej strany skóroval Alexa, Kúnova strela síce opečiatkovala brvno, no po dlhej prihrávke a nedorozumení obrany domácich s brankárom strelil Grecmacher druhý gól hostí, ktorí ťažili z veľmi dobrej hry stredu poľa. Vynikal v nej najmä Béreš. Na skóre zápasu sa už nič nezmenilo, i keď obidva mužstvá mali niekoľko sľubných príležitostí. Pred 500 divákmi rozhodoval Šofranko.

11.kolo 16.10.1999

Kovstav Rožňava - Krh. Podhradie 1:2 (1:1)

13.kolo 31.10.1999

Kunová Teplica - Krh. Podhradie 2:1 (0:0)

17.kolo 23.4.2000

Kunová Teplica - Dlhá Ves 2:0 (0:0), Rožňavské Bystré - Rejdová 0:4 (0:0), Lipovník / RV B - Vlachovo 3:1 (1:1), Plešivec - Dedinky 3:0 (0:0), Vyšná Slaná - Štítnik 4:1 (2:1), Kovstav - Nižná Slaná 5:1 (4:0),

Krh. Podhradie - Dobšiná 1:0 (0:0)
G: Jobbáď

R: Šofranko pred 170 divákmi, DZ: Telecký

ŽK: Kún - R. Lipták

18.kolo 30.4.2000

Dlhá Ves - Vyšná Slaná 4:1 (3:1), Štítnik - Plešivec 1:3 (1:1), Vlachovo - Kovstav 3:1 (2:0), Rejdová - Kunová Teplica 1:2 (1:1), Niž. Slaná - Rož. Bystré 7:0 (5:0), Dobšiná - Lipovník / RV B 5:3 (3:2),

Dedinky - Krh. Podhradie 5:1 (4:0)
G: M. Korfanta, Kopkáš, Ondrej, J. Pamula z PK, Putnocký - Lázár z PK

ŽK: Putnocký - Soják, ČK: Kopkáš - 0

R: J. Šalamon, DZ: Kerekeš, Diváci: 120

Domáci v dôležitom zápase proti súperovi, ktorý poškuľuje po najvyšších priečkach podali konečne dobrý výkon a potešili svojich priaznivcov nielen vysokým víťazstvo, ale i hrou. Po úvodnom góle Pamulu z pok. kopu pridali po štandardných situáciách a pekných kombinačných akciách ďalšie góly. Hostia dosiahli svoj čestný úspech po nepresvedčivom výkone z pok. kopu Lázarom.

19.kolo 7.5.2000

Krh. Podhradie - Štítnik 2:1 (1:0)
G: Jurínyi, Lázar

20.kolo 14.05.2000

Dlhá Ves - Plešivec 2:3 (1:2), Dedinky - Kovstav 5:2 (1:0), Štítnik - Lipovník / RV B 3:1 (2:0), Dobšiná - Rož. Bystré 5:0(5:0), Niž. Slaná - Rejdová 6:1 (4:0), Vlachovo - Kunová Teplica 0:1 (0:0),

Vyšná Slaná - Krh. Podhradie 3:0 (2:0)

G: V. Gallo 2 (1 z PK), D. Gallo
ŽK: D. Gallo - Katona

R: Rencsok, DZ: Gášpár, Diváci: 90

Vyšná Slaná: Hric - J. Gallo, M. Fifik, M. Vido, P. Rogos - A. Rogos, J. Lukáč, V. Gallo, Tramito - D. Gallo, J. Vido, striedal Kraus

Krh. Podhradie: Šalamon - Kovács, Breuer, Jobbáď, Barczi - Krištóf, Lázár, Katona, Jurínyi - Mészner, Lőrincz, striedal Czintel.

Domácim vyšiel úvod zápasu, keď V. Gallo z tr. kopu mieril pod brvno. Pokračovali potom v dobrom výkone počas celého I. polčasu a tešili sa po druhom góle D. Galla. Hostia iba raz pohrozili po strele Mésznera do brvna. V II. polčase boli nebezpečnejší a vypracovali si i dobré príležitosti na zmenu skóre (Jurínyi, Lőrincz, Mészner). Zo strany domácich bol v II. Polčase nebezpečná iba strela M. Vida, ktorú brankár Šalamon s námahou vytlačil na roh. Desať minút pred koncom zápasu po faule v šestnástke upravil V. Gallo z pok. kopu konečný výsledok, ktorý bol plne zaslúžený.

24.kolo 11.06.2000

Dlhá Ves - Lipovník / RV B 4:3 (3:1), Dedinky - Niž. Slaná 4:3 (3:3), Štítnik - Rejdová 3:2 (1:2), Dobšiná - Vlachovo 3:0 (2:0), Plešivec - Rož. Bystré 8:0 (3:0), Vyš. Slaná - Kun. Teplica 0:5 (0:2),

Krh. Podhradie - Kovstav Rožňava 2:0 (1:0)
G: Mészner 2

R: Petro, DZ: Demjan, Diváci: 150

Krh. Podhradie: Jurínyi - Breuer, Katona, Kováč, Ulbrík, Lázar, Barczi, Korszinsky, Lőrincz, Czintel, Mészner, striedal M. Lázar

Kovstav: Hegedüs - Deményi, Motyka, P. Bukovič, Benedek, Kerekeš, Truhan, Džačár, Ondrej, Piater, Adamec

V slušne hranom zápase nastúpili domáci v ráne s Jurínyim, ktorý je hráčom stredu poľa. Ten sa nakoniec ani veľmi nemusel zapotiť, pretože obidve mužstvá odohrali zápas vo vlažnom tempe s častými chybami v rozohrávke a nepresnej koncovke. O zaslúženom víťazstve domácich, ktorí boli predsa len aktívnejší rozhodol dvoma presným zásahmi Mészner.

25.kolo 18.6.2000

Rož. Bystré - Krh. Podhradie 1:4 (1:1)
G: Lörincz 2, Mészner, Lázar J.

26.kolo 25.6.2000

Plešivec - Rejdová 4:0 (1:0), Dlhá Ves - Kovstav 1:2 (1:2), Lipovník / RV B - Rož. Bystré 6:0 (nedohraté), Vyš. Slaná - Niž. Slaná 2:1 (1:0), Štítnik - Vlachovo 3:3 (1:1), Dedinky - Dobšiná 3:2 (0:2),

Krh. Podhradie - Kunová Teplica 1:1 (0:1)
G: Jurínyi - Putera
ČK: Katona

Hostia potvrdili svoju neporaziteľnosť a z Krh. Podhradie si odviezli bod za zaslúženú remízu. Bol to tvrdý boj, ale v medziach slušnosti. Domácim šlo o udržanie si tretieho miesta v tabuľke, čo sa im aj zvýšeným tlakom v 2. polčase podarilo. Zápas pred 200 divákmi rozhodoval J. Antal, DZ: J. Šimšík.

Konečné umiestnenie: 3.miesto 26 14 5 7 50:36 47, ŽK: 25, ČK: 3

Najlepší strelci: Lörincz 14, Mészner 11, Lázar 6, Jurínyi a Thán 4, Kún 3, Korszinski, Kristóf, Barczi 2, Jobbáď a Várady 1

14. Rož. Bystré 26 5 3 18 27:96 18

Najlepší strelci: J. Lipták (Vlachovo) 30, R. Ferdinand (Dlhá Ves) 29, G. Keršák (Niž. Slaná) 22, L. Fábian (Lipovník / RV B) 19, T. Grecmacher (Lipovník / RV B), J. Piater (Kovstav), M. Záhoranský (Dobšiná) 17

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky