1998/1999

08.07.1999

I. trieda 12.kolo

Dlhá Ves - Kružná 0:1 (0:0), Plešivec - Rejdová 3:1 (0:1), Nižná Slaná - Pača 1:2 (1:1), Lipovník - Kovstav Rožňava 1:2 (0:1), Dedinky - Vlachovo 4:1 (2:1) nedohrané (hustá hmla), Vyšná Slaná - Dobšiná 4:2 (1:1),

Krh. Podhradie - Rož. Bystré 6:1 (3:1)

G: Thán 3, Mészner, Jobbáď, Korszinski - Lőrincz

Domáci sa pomaly rozbehali, ale v zápase, v ktorom mali častejšie loptu na sovjich kopačkách nakoniec zaslúžene vysoko zvíťazili. Výkon hostí nebol odovzdaný, no na lepšieho súpera nestačil.

I.trieda 19.kolo

Kovstav - Kružná 2:2 (1:1), Lipovník - Dedinky 1:0 (1:0), Dobšiná - Rejdová 2:1 (1:0), Rož. Bystré - Vlachovo 3:2 (2:1), Vyšná Slaná - Nižná Slaná 3:5, Pača - Dlhá Ves 0:1 (0:1),

Krh. Podhradie - Plešivec 3:1 (1:0)

Hostia pricestovali získať aspoň jeden bod a preto sústredili svoju hru na obrannú činnosť. Dlho odolávali náporu domácch, ktorí ho však húževnatým tlakom prelomili a strelili tri góly Korszinskym, Barczim a Jurínyim. Za hostí skorigoval A. Szaniszlo. Pred 150 divákmi veľmi dobre rozhodoval Š. Ďuraj.

I.trieda 22.kolo

Kružná - Pača 4:0 (1:0), Plešivec - Rož. Bystré 3:0 (1:0), Vyšná Slaná - Lipovník 1:4 (1:0), Vlachovo - Rejdová 6:0 (3:0), Nižná Slaná - Kovstav 3:2 (1:2), Dedinky - Dobšiná 5:2 (3:1),

Dlhá Ves - Krh. Podhradie 7:1 (1:1)

G: R. Ferdinand 4, A. Novák, Szeman, Zsóri - Mészner

V I.polčase sa hral vyrovnaný zápas, obidve mužstvá hrali otvorene. Zvrat v zápase nastal v úvode II.polčasu, keď domáci strelili v priebehu 5 minút tri góly a to isté zopakovali ešte raz v druhej polovici druhého polčasu. Pred 100 divákmi rozhodoval S. Gallo.